Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

  1:18 Катна гараж:mercedes utoart minichamps kyosho.wmv

Go down 
2 posters
АвторПорака
BMW fan

BMW fan


Број на мислења : 43
Join date : 2013-03-20

 1:18 Катна гараж:mercedes utoart minichamps kyosho.wmv  Empty
ПишувањеПредмет: 1:18 Катна гараж:mercedes utoart minichamps kyosho.wmv     1:18 Катна гараж:mercedes utoart minichamps kyosho.wmv  Icon_minitimeЧет Апр 25, 2013 11:30 pm

Вакво нешто одамна ми е во план,секако затворено со стакло заради прашина,ама пусто време никако и никогаш не стигнува
Вратете се на почетокот Go down
zocc
Admin
zocc


Број на мислења : 46
Join date : 2011-07-20
Местолокација : Скопје

 1:18 Катна гараж:mercedes utoart minichamps kyosho.wmv  Empty
ПишувањеПредмет: Re: 1:18 Катна гараж:mercedes utoart minichamps kyosho.wmv     1:18 Катна гараж:mercedes utoart minichamps kyosho.wmv  Icon_minitimeЧет Мај 02, 2013 1:35 pm

Одлична работа е ова, само да имав место кај да ја ставам. За 1/18 модели доста голема ќе биде. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
BMW fan

BMW fan


Број на мислења : 43
Join date : 2013-03-20

 1:18 Катна гараж:mercedes utoart minichamps kyosho.wmv  Empty
ПишувањеПредмет: Re: 1:18 Катна гараж:mercedes utoart minichamps kyosho.wmv     1:18 Катна гараж:mercedes utoart minichamps kyosho.wmv  Icon_minitimeНед Мај 05, 2013 11:29 am

zocc напиша:
Одлична работа е ова, само да имав место кај да ја ставам. За 1/18 модели доста голема ќе биде. Very Happy

Најмалку 2 метри е должината и 1 метар ширина.
Кога ќе го средам поткровјето 100%правам вакви 2-3 макети и ќе ги сместам во една соба.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





 1:18 Катна гараж:mercedes utoart minichamps kyosho.wmv  Empty
ПишувањеПредмет: Re: 1:18 Катна гараж:mercedes utoart minichamps kyosho.wmv     1:18 Катна гараж:mercedes utoart minichamps kyosho.wmv  Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
1:18 Катна гараж:mercedes utoart minichamps kyosho.wmv
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо по темата :: Дискуции и новости-
Отиди до: